Gromadzimy i omawiamy wiadomości ze świata technologii pod względem prywatności i praw użytkowników. Skupiamy się na praktycznych aspektach prywatności oraz na sposobach, w jaki konsumenci mogą mieć wpływ na kształt świata technologii. Jesteśmy twórcami podcastu Internet. Czas działać!, ponadto prowadzimy wykłady oraz warsztaty dla rodziców, uczniów i studentów z zakresu bezpieczeństwa i prywatności w sieci.


Kuba Orlik

Programista technologii webowych i trener techniczny

Od lat analizuje wpływ korporacji na cyfrowe swobody użytkowników technologii. Zainteresowania: jazda rowerem, joga, zdrowe żywienie, przemówienia publiczne.


Arkadiusz Wieczorek

Full-stack developer, designer, privacy advocate

Zajmuje się popularyzacją wiedzy na temat bezpieczeństwa i prywatności w sieci oraz odzyskiwaniu kontroli nad naszymi danymi. Zainteresowania: weganizm, gry komputerowe, jazda rowerem, gra na gitarze, ćwiczenia siłowe.


Urszula Modrzyk

ChatBot developer, językoznawca, logopeda

Pasjonatka języka. Z wykształcenia polonistka, na co dzień uczy komputery coraz lepiej rozmawiać z ludźmi, a po godzinach zgłębia neurologopedię, by kiedyś pomagać osobom, które utraciły zdolność komunikacji. W „Internet. Czas działać!” zajmuje się korektą tekstów na blogu.