Jeżeli uważasz, że nasza praca w walce o cyfrowe prawa do prywatności i kontroli nad technologią ma znaczenie, serdecznie zachęcamy Cię do wsparcia naszej Fundacji „Internet. Czas działać!”. Twój wkład przeznaczymy na cele statutowe naszej fundacji, dzięki datkom możemy, kontynuować naszą misję. Dziękujemy za każdą formę wsparcia!

Jak mogę wesprzeć fundację?

Za pomocą przelewu

Dokonując darowizny za pomocą przelewu, pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: „Darowizna na cele statutowe”.

Nasz numer konta (mBank S.A.) to
PL 63 1140 2004 0000 3502 8393 5929

Za pomocą zewnętrznych serwisów

Obecnie umożliwiamy wsparcie fundacji przez trzy poniższe podmioty:

Czy mogę wesprzeć fundację anonimowo?

Tak! Najbardziej anonimowa metoda wsparcia to wysłanie darowizny poprzez portal Liberapay.com.

Co otrzymam jako patron?

Dostęp do grupy patronów

Od progu 7 PLN miesięcznie nasi patroni mają możliwość dołączenia do grupy patronów. Dzielimy się tam zakulisowymi informacjami i pomagamy sobie nawzajem w odkrywaniu nowych otwartych rozwiązań, a czasem nawet udzielamy sobie nawzajem wsparcia technicznego i prawnego. Czat jest dostępny za pomocą Matrixa oraz Telegrama. Utworzyliśmy mostek umożliwiający dostęp do pełnej dyskusji niezależnie od wybranej platformy.

Comiesięczne spotkania wideo

Członkowie grupy są też zapraszani na comiesięczne spotkania wideo z całym naszym zespołem. Spotykamy się online za pomocą otwartego narzędzia BigBlueButton, na serwerze utrzymywanym przez naszą fundację.

Wyczytywanie patronów w odcinkach podcastu

Szczególnie szczodrzy patroni, którzy nas wspierają, począwszy od 14 PLN miesięcznie, nie tylko otrzymują wspomniane wcześniej nagrody, ale także będą wymienieni (imię i nazwisko lub pseudonim) w odcinku naszego podcastu.

Regulamin przekazywania darowizn na rzecz fundacji „Internet. Czas działać!”
wersja obowiązująca od dnia 2023-10-31 Spis treści 1. Postanowienia wstępne 2. Zasady przekazywania darowizn na rzecz Fundacji 3. Cele statutowe Fundacji 4. Przetwarzanie danych osobowych 5. Postanowienia końcowe 1. Postanowienia wstępne 1. Niniejszy dokument (dalej: „Regulamin”) określa zas…